Na targach Integrated Systems Europe 2024 Biamp zaprezentował nowe rozwiązania i główne udoskonalenia produktów, które jeszcze bardziej podnoszą poziom niezwykłych wrażeń audiowizualnych.
Seria Voltera D
Wprowadziliśmy serię Voltera D serię sieciowych wzmacniaczy (ALC) Voltera™ D, które oferują potężne wbudowane cyfrowe procesory sygnału, zaawansowane narzędzia do strojenia pomieszczeń i wiele innych unikalnych funkcji.
Voltera D ALC są dostępne w konfiguracjach 1200 W lub 2400 W, dostarczanej przez cztery lub osiem kanałów. Linia Voltera D jest łatwa w użyciu i konfigurowalna za pomocą oprogramowania Tesira™ lub nowego oprogramowania Biamp VenueTune™, w zależności od preferencji użytkownika i protokołów sieci audio.
Voltera D to jedna z niewielu linii aktywnych kontrolerów głośników na rynku, która oferuje redundantne połączenia sieciowe audio, obsługę przełączania awaryjnego między zasilaniem sieciowym a generatorami zapasowymi bez restartu oraz sterowany grupowo korektor typu Raised Cosine, dzięki czemu jest atrakcyjny dla dużych systemów.
Nowe oprogramowanie VenueTune oferuje dogłębną kontrolę za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu graficznego, który wykorzystuje proste plany pięter 2D i pracę podzieloną na etapy, aby pomóc projektantom systemów i instalatorom. Oprogramowanie zapewnia również obszerne rejestrowanie wydajności i użytkowania, umożliwiając pracownikom IT, specjalistom AV i menedżerom obiektów optymalizację wydajności po instalacji.
„Seria Voltera D została zaprojektowana, aby zapewnić niezwykłe wrażenia audio w najbardziej wymagających zastosowaniach, w których dźwięk musi pozostać włączony,(…)” – powiedział Joe Andrulis, wiceprezes ds. rozwoju korporacyjnego w Biamp. „Dzięki naszemu nowemu oprogramowaniu VenueTune instalatorzy i projektanci mogą cieszyć się uproszczonym procesem projektowania i wdrażania Voltera D ALC, w tym możliwością doboru wzmacniaczy do głośników oraz możliwością przewidywania poboru prądu i rozpraszania ciepła. Uzyskują również zaawansowane możliwości dostrajania systemu i kompleksowego monitorowania jego wydajności”.
Certyfikacja Zoom
Linia uniwersalnych audio i videobarów konferencyjnych Parle® uzyskała certyfikat Zoom Rooms. Oznacza to, że produkt został zatwierdzony do płynnej i bezproblemowej pracy w ramach rygorystycznych standardów platformy ujednoliconej komunikacji (UC) Zoom Rooms i zapewni niezwykłe wrażenia podczas audio i wideo konferencji w małych i średnich pomieszczeniach.
Certyfikat zapewnia spokój i bezpieczeństwo integratorom, instalatorom, pracownikom IT i użytkownikom końcowym.
„Umożliwienie bezproblemowej współpracy między oddziałami, pracownikami zdalnymi i osobami podróżującymi jest obecnie standardem w tworzeniu efektywnego i produktywnego środowiska pracy. Aby to osiągnąć, organizacje w coraz większym stopniu polegają na platformach UC, takich jak Zoom, ale potrzebują również wydajnego sprzętu konferencyjnego” – powiedział Joe Andrulis, wiceprezes wykonawczy ds. rozwoju korporacyjnego w Biamp. „Certyfikat Zoom audio i wideobarów konferencyjnych Parlé rozszerza nasze portfolio rozwiązań do wideokonferencji zaprojektowanych do małych i średnich pomieszczeń Zoom, umożliwiając niezwykłą współpracę uczestnikom w sali lub na całym świecie”.
Ponadto, wideobar konferencyjny Parlé VBC 2500a i kamera konferencyjna Vidi 250 uzyskały certyfikat Intelligent Director dla Zoom Rooms. W przypadku spotkań hybrydowych z Zoom Room, Intelligent Director wykorzystuje sztuczną inteligencję i wiele kamer, aby zapewnić każdemu uczestnikowi w sali konferencyjnej własną przestrzeń w Zoom Meetings, z najlepszym obrazem i kątem, dzięki czemu zdalni uczestnicy mogą wyraźnie widzieć każdą osobę, nawet w dużych salach konferencyjnych.
Audio i wideobary konferencyjne Parlé są teraz również kompatybilne z bezprzewodowymi systemami współpracy Mersive, Barco, ScreenBeam, Airtame i Crestron.
Aby uzyskać więcej informacji na temat sieciowych wzmacniaczy (ALC) Voltera™ D, oprogramowania VenueTune, certyfikatów Zoom i pełnego portfolio produktów Biamp, odwiedź naszą stronę z nowościami.